Dedykowane aplikacje w rozsądnej cenie

Przebieg wdrożenia krok po korku

Szczycimy się szybkimi i sprawnymi wdrożeniami, a nasi klienci chwalą profesjonalizm i otwarte podejście naszych specjalistów.

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w stanowiącej podstawę InstaBIURA platformie instadb.com pozwalają naszym developerom skupić się na najistotniejszej sprawie – na wymaganiach klienta – nie tracąc czasu na problemy implementacyjne ani na wyszukiwanie błędów. Dzięki temu działamy naprawdę szybko. Czas wdrożenia dedykowanego rozwiązania jest zwykle krótszy niż jeden miesiąc!

Jeśli myślisz o wdrożeniu InstaBIURA, z pewnością zainteresuje Cię, jak wygląda ten proces. Poniżej przedstawiamy przebieg wdrożenia InstaBiura krok po kroku, od momentu pierwszego kontaktu z nami do produkcyjnego użytkowania systemu.

Pierwszy kontakt

Pierwszym krokiem jest kontakt z nami. Możesz wysłać nam maila, wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić. W odpowiedzi nasz konsultant skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Wstępna konsultacja

Konsultant z pewnością zapyta Cię o najbardziej istotne moduły, potrzebę zmian lub rozszerzeń oraz liczbę użytkowników i preferowany model wdrożenia. W przypadku większej ilości zmian lub bardzo specyficznych rozszerzeń dobrze mieć przygotowany dokument, który będzie można przesłać nam mailem.

Konsultant zaproponuje również termin prezentacji makiety. Prezentacja może mieć miejsce w Twojej firmie lub może być zrealizowana on-line.

Makieta

Makieta jest wersją demonstracyjną InstaBIURA, która uwzględnia niektóre z Twoich propozycji zmian i rozszerzeń. Dzięki makiecie możesz lepiej zrozumieć, jak InstaBIURO będzie działać w Twojej firmie. Będzie to również punkt odniesienia do ustelania listy modyfikacji realizowanych podczas wdrożenia.

Po prezentacji dostaniesz dostęp do makiety, włącznie z możliwością zaproszenia innych użytkowników. W ten sposób będziecie mogli przetestować InstaBIURO w pracy zespołowej oraz przygotować pełniejszą listę modyfikacji. Po podpisaniu umowy makieta zostanie przekształcona w pełen system, więc żadne z wprowadzonych przez Ciebie danych nie zostaną utracone!

Przygotowanie makiety jest całkowicie bezpłatne i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań.

Umowa

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, która specyfikuje wariant abonamentu lub licencji, szczegóły asysty technicznej oraz zakres zmian i rozszerzeń wprowadzanych w Twojej instancji InstaBIURA.

Z chwilą podpisania umowy bierzemy odpowiedzialność za Twoje dane (również te wprowadzone na etapie makiety) i za poprawność działania InstaBIURA. Już od tego momentu możesz rozpocząć pracę z InstaBIUREM.

Wdrożenie

Ten etap wymaga dużego zaangażowania z Twojej strony. W pierwszym etapie nasz wdrożeniowiec będzie rozmawiał z Tobą i Twoimi współpracownikami o szczegółach wymagań, modyfikacjach i oczekiwaniach.

Wszelkie zmiany będą wprowadzane na bieżąco do już udostępnionej Ci instancji InstaBIURA. Da Ci to możliwość natychmiastowej oceny nowych rozwiązań i zgłaszenia ewentualnych poprawek. Zmiany, które potencjalnie mogą utrudnić pracę, wdrażane są na osobnej kopii roboczej i aplikowane dopiero po Twojej akceptacji.

Jeśli wybrany przez Ciebie model wdrożenia zakłada użycie Twoich serwerów, ostatnim etapem jest przeniesienie na nie InstaBIURA wraz z dotychczas wprowadzonymi danymi. Proces wdrożenia zamyka podpisanie protokołu odbioru.

Wsparcie

Na wdrożeniu nie kończy się nasza współpraca. Od zakończenia wdrożenia zaczyna obowiązywać gwarancja. Jeśli w trakcie użytkowania InstaBIURA okaże się, że gdzieś wkradł się jakiś błąd, usuniemy go jak najszybciej. Oczywiście bezpłatnie. Co więcej, nasi klienci mają prawo do powdrożeniowych modyfikacji przez cały czas obowiązywania umowy. Część z nich również realizujemy bezpłatnie.

Niektórzy z naszych klientów: