Dedykowane aplikacje w rozsądnej cenie

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych Twojej firmy jest dla nas najwyższą wartością. Dbamy o nie jak o swoje własne. Dosłownie. Kluczowe dla naszej firmy dane przechowujemy w InstaBIURZE zainstalowanym na tych samych serwerach. Możesz mieć pewność, że jeśli działoby się coś złego, zawsze będziemy pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą.

InstaBIURO implementuje współczesne standardy bezpieczeństwa w sieci dzięki zastosowaniu platformy instadb.com. Dostęp do aplikacji jest weryfikowany loginem i hasłem, połączenie jest szyfrowane, a platforma zapewnia dodatkową warstwę ochronną bazy danych, broniąc choćby przed atakami sql injection. Konfiguracja grup dostępu i uprawnień zapewnia, że żaden z pracowników nie wykona nigdy działań przekraczających jego kompetencje.

InstaBIURO wdrożone na naszych serwerach podlega regularnym codziennym kopiom bezpieczeństwa. Gwarantujemy możliwość odtworzenia danych utraconych nawet do 7 dni wstecz. Ponadto istnieje możliwość samodzielnego wykonania przez klienta częściowej lub pełnej kopii bezpieczeństwa w każdym dowolnym momencie.

Dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i poprawnego działania InstaBIURA jest wchodząca standardowo w zakres każdej umowy usługa asysty technicznej.

Niektórzy z naszych klientów: